Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Mūsu kontakti:

Cēsu iela 31, k. 3, LV-1012
Rīga. Latvija.
(371) 678 959 10
inkasso@gelvora.lv
www.gelvora.lv

WhatsApp

Jautā mums!

Ziņa nosūtīta veiksmīgi
 
Lūdzu korekti aizpildiet visus obligātos laukus!

Darbs mūsu uzņēmumā

SIA “Gelvora” pakalpojumu kvalitāte, straujā izaugsme un konkurētspēja ir cieši saistīta ar uzņēmuma iekšējo kultūru. Kompānijas galvenā vērtība un panākumu atslēga ir tās komanda – profesionāli, atbildīgi un zinoši darbinieki. SIA “Gelvora” vadības vīzija ir realizēt tādu personāla politiku, kas ietver rūpes par darbinieka sociālo labklājību, kā arī profesionālajām un personiskajām izaugsmes iespējām.

Mūsu sociālās vērtības un atbildība

Darbinieku apmācības un kvalifikācijas pilnveidošana – darbinieku profesionalitāte ir uzņēmuma panākumu stūrakmens, tādēļ liela uzmanība tiek pievērsta darbinieku izaugsmei – regulārām apmācībām kvalifikācijas un kompetences pilnveidošanai.

Personāla sociālā politika – uzņēmumā liela uzmanība tiek piešķirta personāla sociālajai politikai, kas paredz caurspīdīgu darbinieku nodokļu sistēmu, sociālās garantijas kā arī darbinieku veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Ārpus darba aktivitātes – mēs ticam, ka darbinieku saliedētības pamatā ir integrācija un laba atmosfēra kolektīvā, tādēļ jau par tradīciju ir kļuvuši kopīgi atpūtas un svētku pasākumi – Ziemassvētku un vasaras balles, sporta spēles u.c. pasākumi.

PARĀDU PIEDZIŅAS SPECIĀLISTS (-E) (PILNA SLODZE RĪGĀ)

Ar vakances aprakstu varat iepazīties šeit